Wysoka wygrana ze Stalą - Wiadomości - ASK Doral Nysa Kłodzko
Dziś jest: niedziela, 28.04.2024 | Imieniny obchodzą: Waleria, Ludwik, Paweł

« powrótWysoka wygrana ze Stalą

Wysoka wygrana ze Stalą

15.01.2024 7:48 Pierwszy tegoroczny mecz w kłodzkiej hali zakończył się efektowną wygraną naszych koszykarzy nad Orlen Akademią Stal Ostrów Wlk. 99 : 52

Początek spotkania należał do naszej drużyny, w końcówce kwarty goście odrobili straty co pozwoliło na wypracowanie 5 pkt. przewagi. W drugiej część meczu po wyrównanym początku, końcówka należała do naszej drużyny co w efekcie przełożyło się na 11 pkt. różnicę. Po dużej przerwie zdominowaliśmy wydarzenia na boisku, gościom coraz trudniej było sforsować naszą obronę, dobra skuteczność na dystansie dała już 25 pkt. przewagę. Ostatnia kwarta była formalnością, młodzi ostrowianie opadli z sił i stracili ducha walki, nasz zespół grając głębokimi rezerwami otarł się o granicę 100 pkt.. Licznie zgromadzeni w kłodzkiej hali kibice po dłuższej przerwie zobaczyli nasz zespół w dobrej dyspozycji w tym co szczególnie cieszy naszych nowo pozyskanych zawodników, daje to nadzieję na bardzo wymagającą dalszą część sezonu.

Zetkama Doral Nysa Kłodzko - Orlen Akademia Stal Ostrów Wlk. 99 : 52 (24:19, 23:17, 28:14, 24:2)

Punktowali : Makarczuk 21 (3×3), Niziński 15 (3×3), Wojciechowski 13(1×3) , Weiss 11 (1×3, 10 zb., 14 as., +/- 50), Barycza 11 , Bernecki 10 (1×3), Szafarski 9, Tkaczyk 5 (1×3), Szymański 4, Aniskin , Zenner DNP.